Викладачі та магістри кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики взяли участь в круглому столі з питань академічної доброчесності.

27 вересня 2023 року відбувся круглий стіл з питань академічної доброчесності, організований юридичним факультетом і факультетом політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Доцентки кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики – кандидатка політичних наук Ірина Габро та кандидатка історичних наук Тетяна Богданова разом зі студентами-магістрами спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» взяли активну участь у заході. Зокрема, Ірина Габро ґрунтовно, з наведенням відповідних прикладів доповіла про види порушень академічної доброчесності. У виступі проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва докторки юридичних наук, професора Алли Коваль був зроблений акцент на взаємозв’язку штучного інтелекту з питаннями академічної доброчесності.