Викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Тетяна Богданова і Олександр Тригуб отримали сертифікати про підвищення кваліфікації

Протягом 22 січня – 3 березня 2024 року викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили професор Олександр Тригуб та доцентка Тетяна Богданова пройшли всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Гібридні загрози в сучасному світі».

Під час стажування були представлені такі тематичні лекції:

1. «Новітні виклики світу у контексті російсько-української війни». Спікер – Євген Магда – кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри видавничої справи та редагування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», директор Громадської організації «Інститут світової політики».
  2. «Історична міфологія як елемент гібридної загрози». Спікер – Мирослава Філіпович – кандидат історичних наук, доцент, професор кафедри всесвітньої історії Волинського національного університету імені Лесі Українки,
  3. «Інформація як ключовий фактор гібридної агресії». Спікер – Людмила Стрільчук, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Дякуємо спікерам за цікаві лекції та дискусії.