Викладачі кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили провели вітальну зустріч зі студентами-істориками програми PhD

Викладачі кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітають аспірантів PhD програми «Історія та археологія» Євгена Кобця, Ірину Стоянову, Ігоря Сябро, Костянтина Картузова і Олександра Мосіна зі вступом на перший курс навчання.

На зустрічі з аспірантами завідувачка кафедри історії і гарант освітньої програми доктор історичних наук, професор Ірина Міронова розкрила порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та особливості навчального процесу. Заступник завідувача кафедри історії доктор юридичних наук, професор Інна Підберезних розповіла про нормативно-правове забезпечення підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, особливу увагу звернула на питання якості освіти аспірантів та на дотриманні академічної доброчесності.

Бажаємо молодим науковцям відмінного навчання та успішного завершення аспірантури написанням дисертації і здобуттям диплома доктора філософії!