Відбувся публічний захист кваліфікаційних магістерських робіт студентів-юристів заочної форми навчання

22 лютого 2021 року відбувся публічний захист кваліфікаційних магістерських робіт студентів заочної форми навчання на здобуття освітнього ступеня Магістр спеціальності 081 Право.

Захист робіт проходив в університеті, з дотриманням всіх карантинних умов та за присутності декана юридичного факультету – Січка Дмитра Сергійовича, заступника декана, доцента, доктора юридичних наук – Коваль Алли Анатоліївни, кандидата юридичних наук, доцента – Тунтули Олександри Сергіївни та кандидата юридичних наук, доцента – Лісної Іванни Стефанівни.

Юридичний факультет вітає з неймовірною виконаною роботою, успішним закінченням магістратури! Бажаємо ефективної прекрасної кар’єри, ефективної роботи у своїй області, цікавих проєктів та нових ідей!

image1.jpeg

image2.jpeg