Відбулась онлайн-сесія секцій «Історія України» та «Всесвітня історія» Малої академії наук

8 грудня 2021 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась онлайн-сесія секцій «Історія України» та «Всесвітня історія» Малої академії наук. Сесія була проведена в онлайновому форматі на платформі Zoom.

Близько 20 учнів 10 –11-их класів шкіл міста Миколаєва та області мали змогу послухати виступ завідувача кафедри історії, доктора історичних наук, професора Юрія Котляра про значення учнівської наукової роботи для формування майбутнього світогляду історика; консультації щодо принципів оформлення наукових робіт і постерів від керівника секції «Історія України», доктора історичних наук Ірини Міронової та керівника секції «Всесвітня історія», доктора історичних наук Ольги Морозової.

Значний інтерес в учнів та їх вчителів викликала презентація спеціальності «Історія та археологія», яку підготувала заступник декана факультету політичних наук, кандидат історичних наук Наталія Шевченко та інформація про можливість отримання подвійного диплому на магістерській програмі «Історія та археологія».