Українська асоціація студентів запрошує до співпраці студентських лідерів!

Українська асоціація студентів (УАС) запрошує долучитися до значущого і перспективного міжнародного проєкту «Діалог студентської єдності: Україна та Польща».

Цей проєкт реалізується УАС спільно з Парламентом студентів Республіки Польщі.

Основною метою цього проєкту є зміцнення співпраці органів студентського самоврядування в напрямку розвитку студентських ініціатив, спрямованих на подолання негативних наслідків війни.

У рамках реалізації цього проєкту, учасників очікує ряд заходів, спрямованих на обмін досвідом щодо розвитку структур студентського самоврядування в закладах вищої освіти України та Польщі на різних рівнях.

Також передбачається обговорення питань якості освіти та впровадження власних ініціатив під час зустрічей з представниками Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, а також інших організацій, які діють у студентському середовищі, зокрема Молодіжної організації «Пласт – національна скаутська організація України» та мережею молодіжних просторів «Твори»!

Додатково буде відбуватися обговорення можливостей спільної роботи над майбутніми проєктами як в Україні, так і за її межами.

Період проведення обміну: з 24 по 31 жовтня 2023 року.

Місце проведення: місто Львів та місто Київ

Дедлайн подання заявок: 10 вересня 2023 року.

Реєстрація представників студентського самоврядування / студентських

лідерів доступна запосиланням.