Учасники наукового гуртка юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили провели засідання до Дня Соборності України

25 січня 2024 року відбулось засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, присвячене Дню Соборності України.

Під час засідання учасники вирішили організаційні питання щодо тематики досліджень гуртка на 2 семестр 2023-2024 навчального року та затвердили оновлений склад членів.

З науковими доповідями виступили:

• студентка третього курсу Валерія Поважна з доповіддю «День Соборності: історія виникнення»;
  • студентка п’ятого курсу Юлія Смоляр з доповіддю: «Вплив глобалізації на правову систему України».

На засіданні були присутні науковий керівник студентського наукового гуртка, кандидат юридичних наук, доцент кафедри історії і теорії держави та права юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Світлана Ковальова та доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного та адміністративного права і процесу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Алла Коваль.

Доповіді були рекомендовані до подальшої участі у міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференціях здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2023-2024 навчальному році.

Бажаємо учасникам наукового гуртка подальших академічних звершень!