У ЧНУ відбувся семінар з моделювання

21 та 23 січня 2020 року був проведений семінар «МОДЕЛЮВАННЯ В АНДРОІДНО ДРОННИХ СВІТАХ». Ініціатором та організатором даного заходу виступив завідувач кафедри Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій  – доктор технічних наук, професор  Трунов Олександр Миколайович.

Захід був проведений в рамках проходження аcистентської практики студентами-магістрантами 571 групи спеціальності АКІТ.

Теми семінару:

1. «Основи роботи з платформою Arduino» – доповідач: Тимко Дмитро;
  2. «Сучасні можливості впровадження фотоелектричного ефекту» – доповідач: Кравцов Андрій;
  3. «Особливості технічної зборки сонячних панелей – засіб альтернативної енергетики» – доповідач: Пулашкін Віталій;
  4. «3Д сканування» – доповідач: Скороїд Максим;
  5. «Адитивні технології:  перспективи і проблеми 3D-друку» – доповідач: Ткаченко Павло;
  6. «Основи роботи з Proteus» – доповідач: Альонушкіна Тетяна;
  7. «Основи створення інтернет сторінок, використання редактора AVACODE та технологія XML – імпорту» – доповідач: Камінський Дмитро;
  8. «Веб-сервер Apache: установка, налаштування і способи захисту від атак» – доповідач: Кубицький Роман.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).