У ЧНУ імені Петра Могили відзначили День захисників і захисниць України

У вівторок, 1 жовтня 2024 року, в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили минув концерт, присвячений Дню захисників та захисниць України.

Захід розпочався хвилиною мовчання в пам’ять про тих захисників і захисниць, які віддали найдорожче – своє життя – за нашу незалежність.

Організатором заходу є колектив культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили та активна й творча студентська спільнота «Могилянка Family».

Під час заходу звучали патріотичні, актуальні, щемливі серцю пісні, а також сучасні композиції.

До заходу долучилися запрошені гості – співак Максим Шкляров, колектив «Golden Voice», які виконали композицію для міста-героя Миколаєва, а також народний ансамбль танцю «Трицвіт» із хореографічною патріотичною постановкою «Козаки».

Також на сцені прозвучала пісня «Дике поле», яка присвячена справжньому героїзму українських воїнів.

Співак Богдан Мельников виконав патріотичну пісню «А що?», присвячену місту Одеса, а звукооператор культурно-мистецького центру Валерій Шеремет представив зворушливу пісню «Незламні».

Концерт ще раз нагадав усім присутнім про мужність і відвагу наших захисників, що боронять Україну.

Колектив університету вдячний кожному й кожній, хто щодня й щоночі боронять кордони суверенної, незалежної, незламної України!

Слава Україні!