У ЧНУ імені Петра Могили відбувся спеціальний показ фільму «Позивний Бандерас»

12 жовтня 2021 року в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили для студентів та викладачів університету культурно-мистецький центр Могилянки організував спеціалізований показ фільму «Позивний Бандерас», присвячений до Дня захисників та захисниць України.

На початку перегляду стрічки усіх, хто зібрався на кінопоказ, привітали: ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, який зазначив, що хоча фільм «Позивний Бандерас» вийшов на екрани ще у 2018 році, він досі не втрачає своєї актуальності та керівниця культурно-мистецького центру Могилянки Олена Монахова, яка розповіла, чому саме цей фільм обрали для показу.

Також перед присутніми виступила викладач кафедри української філології та міжкультурної комунікації, кандидат філологічних наук, Владлена Руссова, яка більш детально розповіла про історію створення фільму «Позивний Бандерас».

Важливим гостем кінопоказу став доброволець 79 Десантно-штурмової бригади Микола Змієвський, який є одним з акторів фільму (роль «Борода»). Після перегляду стрічки він виступив перед аудиторією.