У ЧНУ імені Петра Могили стартує прийом заяв на навчання

Шановні абітурієнти!

Уже завтра, 19 липня 2023 року, розпочинається реєстрація заяв абітурієнтів на навчання в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

Протягом 19 – 31 липня 2023 року вступник може подати до 5 заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) і відкритих конкурсних пропозиціях на будь-які спеціальності, а максимальна кількість заяв, яку зможе подати вступник, – 20 заяв.

Для подання таких заяв потрібно зареєструвати особистий електронний кабінет вступника на сайті . А пріоритетність заяв залежить від особистого бажання: перший пріоритет – спеціальність та ЗВО, яка найбільше імпонує.

Разом із заявою необхідно надіслати завантажений завчасно мотиваційний лист. Пам’ятайте, що для кожної обраної спеціальності необхідно писати окремо мотиваційний лист. Більше інформації про вимоги до складання мотиваційного листа тут.

Обирайте Чорноморський національний університет імені Петра Могили та розпочніть своє успішне майбутнє вже зараз!