У ЧНУ ім. Петра Могили відбулися заходи з нагоди Олімпійського тижня та програми «Україна без бар’єрів»

13 вересня 2024 року в ЧНУ імені Петра Могили відзначили Олімпійський тиждень, а також провели заходи «Україна без бар’єрів». У межах події студенти та викладачі факультету фізичного виховання і спорту поспілкувалися з видатними гостями.

Серед запрошених – випускниця ЧНУ імені Петра Могили, призерка Паралімпійських ігор у Токіо та Парижі, володарка світових рекордів і чемпіонка світу з плавання Анна Гонтар та депутат Миколаївської міської ради, голова громадської організації “PISHLO POIHALO”, ментор Молодіжної програми UPSHIFT Україна та ініціатор програми «Миколаїв без бар’єрів» Юрій Степанець.

Під час зустрічі обговорювалися важливі питання інтеграції людей з інвалідністю в суспільство. Юрій Степанець повідомив, що Миколаївська міська рада затвердила програму «Миколаїв без бар’єрів» на 2024-2026 роки. Її метою є створення безперешкодного середовища для всіх жителів міста, навіть в умовах воєнного часу.

Анна Гонтар поділилася особистим досвідом, розповіла про свою кар’єру, мотивацію та моменти, які її найбільше надихають у спорті.

Університет також відзначив досягнення своїх спортсменів, серед яких чемпіон світу з веслування, студент ЧНУ Олег Кухарик та випускниця факультету фізичного виховання і спорту, призерка Паралімпійських ігор 2024 року Ірина Шинкарьова. Їхні успіхи є прикладом подолання бар’єрів завдяки наполегливості та підтримці суспільства.

Матеріал підготував

фахівець Медіацентру