Сучасна російсько-українська війна: на юридичному факультеті обговорили нагальні питання

16 вересня 2024 року на юридичному факультеті ЧНУ імені Петра Могили відбувся патріотичний захід, присвячений темі «Сучасна російсько-українська війна».

У рамках заходу студенти та викладачі зібралися для обговорення історичних і правових аспектів конфлікту, його впливу на міжнародні відносини та порушення міжнародного права з боку агресора.

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри історії та теорії держави і права Іванна Лісна висвітлила правову кваліфікацію дій російського агресора, включно з порушеннями прав людини, незаконною анексією територій та відповідальністю агресорів на міжнародному рівні.

Захід мав важливе патріотичне значення, оскільки підкреслив, що захист державного суверенітету та територіальної цілісності є ключовим пріоритетом для громадян та України.

Викладачка наголосила на важливості правового просвітництва в умовах воєнного часу, адже саме правові знання можуть допомогти молодому поколінню краще розуміти глибину історичного конфлікту та відповідальність перед майбутнім поколінням України.