Студентки-волонтерки ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у проєкті

У сучасному світі волонтерська діяльність стала не лише актуальною, але й невід’ємною складовою громадського життя. І не даремно її значення виявляється в безцінному внеску у вирішенні соціальних проблем та підтримці тих, хто потребує допомоги.

Навчально-методичний кабінет соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили є осередком волонтерів, де кожен може проявити свою активну громадську позицію та допомогти іншим.

Наприклад, у рамках проєкту «Надання послуг з психосоціальної підтримки в Миколаївській та Херсонській областях», який реалізується за підтримки Міжнародної організації з міграції та USAID, студентки-волонтерки долучилися до практичної діяльності.

На базі кабінету двічі проводилося навчання волонтерів (узимку та навесні 2024 року) загалом участь узяли 23 студенти.

Протягом п’яти днів, з 28 травня по 1 червня 2024 року, четверо студенток-волонтерок відправилися на виїзний відпочинок для мам і дітей із Херсонщини. Катерина Кутузакі, Єлизавета Копійка, Аня Грудницька та Анастасія Леонова взяли на себе важливу місію – надати підтримку та допомогу у важкий період життя.

Завдяки небайдужості та ініціативі молоді проєкт отримав новий поштовх у розвитку та виконанні своїх цілей. Координатори проєкту, практичні психологи Навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки Людмила Опанасенко та Олена Дроботун, разом з Наталя Ференс і Ладою Захаровою щиро підтримують волонтерські ініціативи студентства та спрямовують їх у конструктивне русло.

Зауважимо, що кожен, хто пройшов спеціальне навчання волонтерів, має можливість долучитися до подібних ініціатив у майбутньому. Якщо ви бажаєте приєднатися до цієї когорти волонтерів та поділитися своїм досвідом та підтримкою, зв’яжіться з нами!

Волонтерська діяльність – це не лише можливість допомогти іншим, а й зробити світ навколо трошки кращим. І ми вдячні студенткам, які своїми діями продовжують цей важливий шлях.