Студентки-міжнародниці Христина Дрозденко та Марія Буштець пройшли парламентський курс для «Майбутніх змінотворців» від Освітнього центру Верховної Ради України

Протягом 13 жовтня – 15 грудня 2023 року студентки 191 групи Христина Дрозденко та Марія Буштець пройшли парламентський курс для «Майбутніх змінотворців» від Освітнього центру Верховної Ради України. Дівчата поділились своїми враженнями: «Ми дізналися як керувати країною та впливати на важливі рішення. Розширили знання з правознавства, розуміння про політику і владу, права людини та дитини. Вивчили більше про діяльність Верховної Ради України та повноваження Президента України, міністрів й українського народу».

Тож маємо студенток, що розширюють свої знання не лише у міжнародних відносинах, а й у державному управлінні!

Пишаємося дівчатами та бажаємо їм подальших успіхів!