Студентка Юридичного факультету посіла перше місце у конкурсі наукових робіт серед студентів ВЗО


З 10 по 16 грудня 2018 року триває Всеукраїнський тиждень права.  Це  масштабний захід, який об’єднує правників, органи влади, громадський сектор, міжнародних партнерів задля просвіти у сфері прав людини. Протягом тижня працівники Миколаївської юстиції спільно з соціальними партнерами проводять різноманітні заходи (правоосвітні уроки та лекції, конференції, воркшопи, дні відкритих дверей) для учнівської молоді регіону, під час яких розповідають що таке права людини та як діяти у разі їх порушення. Також до Всеукраїнського тижня права   командою Миколаївської юстиції було проведено чимало конкурсів. Одним із яких став конкурс наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, в якому студентка 4-го курсу юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили, Марія Тульчевська, посіла перше місце. Ми поспілкувалися з переможницею.

Розкажіть будь-ласка про конкурс.

М.Т.: Я дуже часто беру участь у різноманітних конкурсах і ось нещодавно перемогла в одному з них. Це був відкритий конкурс наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів Миколаївської області, приурочений до Міжнародного дня прав захисту людини, який відзначають 10 грудня, адже саме в цей день 70 років тому була прийнята Загальна декларація прав людини. Тому напередодні річниці Міністерство юстиції, зокрема і наше управління,  влаштовують тиждень права. Учасники мали змогу позмагатися у кількох номінаціях: судові дебати, наукові роботи та відеоконкурс. Я взяла участь саме в конкурсі наукових робіт з темою «Підходи щодо колізійно-правового регулювання  права власності, обтяженого іноземним елементом у сучасному міжнародному приватному праві». Взагалі дослідженням з цієї теми я займаюсь ще з минулого навчального року разом зі своїм науковим керівником, Людмилою Мамчур.

 

В яких конкурсах ви вже брали участь?

М.Т.:  У квітні цього року я брала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Право», який проходив в місті Одесі на базі Національного університету «Юридична академія». Там я посіла третє місце. А влітку я їздила в Київ на турнір для студентів-правників під назвою «Правник – перший бастіон захисту прав людини». Це був всеукраїнський масштабний конкурс, в якому серед дуже великої кількості конкурентів з різних куточків України я посіла друге місце.

 

Що вас мотивує так часто брати участь у конкурсах?

 М.Т.:  Ну, по-перше, це нові знання. По-друге, нові знайомства. Також це  певний розвиток для себе. Завдяки таким конкурсам, ти розумієш, в якій сфері тобі краще в майбутньому знайти роботу. Це ще раз показує, що ти знаходишся в своїй стихії і що в цьому напрямку можна працювати і надалі.

 

Ви вже визначились де ви би хотіли працювати після закінчення університету?

М.Т.: Спочатку, для того, щоб набратися досвіду, планую попрацювати в державній службі, юстиції, податковій, або у сфері, пов’язаній з цивільним правом. А потім, можливо, піду у вищі  інстанції.

 

А  ким взагалі мріяла стати?

М.Т.: Взагалі з дитинства я займалась вокалом. Коли я була в класі 2 чи 3  на одному з пісенних конкурсів, який проходив на на базі Юридичної академії в Одесі, мене вразила будівля і тоді я вирішила, що буду там навчатись , хоча навіть не знала що це за будівля (сміється). Потім в 9 класі я почала брати участь у олімпіадах з правознавства, була учасником МАН, де і почала займатися дослідницькою роботою. Тоді я вже вирішила, що це мій шлях і треба йти ним, не зупиняючись. Мені було дуже складно обрати, в який виш йти навчатись на Юридичний факультет. Але я обрала саме Чорноморський національний університет імені Петра Могили, тому що знайомі розповідали мені багато хорошого про цей заклад: наявність гарної бази та  чудові викладачі.

 

Які нагороди ви отримували за призові місця в конкурсах?

М.Т.: У всіх конкурсах нас нагороджували  грамотами або дипломами,  давали наукові збірники різних дослідників. В останньому конкурсі, організованому командою Миколаївської юстиції, переможців нагороджували грамотами та кубками.  А також запросили після навчання до себе на роботу, адже зазначили, що вже бачать нас серед своїх колег.

 

Ось такі вони, наші студенти!

 

 

 

Події та оголошення


серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …

вересня
1
Беріть участь у молодіжному обміні в Польщі!

Для участі в молодіжному обміні «We are one family – Polish-Ukrainian dialogue» необхідно 8 учасників! Темою проекту є міжкультурний діалог, а метою є покращення навичок і просування результатів здобутих на проекті в Україні. Де? Поронін, Польща. Коли? 23 вересня – …