Студентка-міжнародниця Дар’я Мигур взяла участь у заході в межах Зимової економічної школи «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір»

26 січня 2024 року студентка-міжнародниця 291 групи Дар’я Мигур взяла участь у заході в межах Зимової економічної школи «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір» та міжнародного круглого столу «Створення інфраструктури та процедур вирішення конфліктів в університеті: теорія і практика».

Дар’я поділилася своїми враженнями: «Ми розглядали питання міграції українців на основі статистичних даних та її вплив на економічну ситуацію в державі. Також підняли питання громадянської освіти суспільства з метою вступу України в ЄС, акцентуючи увагу на даних проведених соцопитувань. Це був цікавий досвід, здавалося б такі очевидні речі були показані під іншими кутами».

Бажаємо Дар’ї не зупинятися і продовжувати розширювати свій    кругозір!