Студентка-міжнародниця Анастасія Рябцева взяла участь у регіональній сесії Європейського молодіжного парламенту

1-3 грудня 2023 року студентка-міжнародниця 191 групи Анастасія Рябцева взяла участь у Олександрійській регіональній сесії Європейського молодіжного парламенту (European Youth Parliament – політично та релігійно нейтральна неприбуткова організація, яка заохочує європейську молодь до активної участі у громадському та культурному житті).

Анастасія поділилася своїми враженнями: «На цьому заході мені вдалося дізнатися більше про структуру та проблеми ЄС, познайомитися з активною молоддю України та попрацювати в чудовій команді. Головним завданням було написати та захистити власну резолюцію. Було 5 комітетів і у кожного комітету була одна тема для резолюції. Нашій команді дісталася тема пов’язана з організованою злочинністю в ЄС, а завданням стало знайти способи вирішення цієї проблеми. В останній день проводилась General Assembly де наші резолюції приймались або відхилялись методом загального голосування».

Пишаємося Анастасією та бажаємо участі у нових не менш цікавих заходах!