Студентка-міжнародниця Анастасія Рябцева взяла участь у буткемпінгу програми Upshift

Протягом 4-17 березня студентка-міжнародниця першого курсу взяла участь у буткемпінгу програми Upshift, за підтримки UNICEF та уряду Японії, який пройшов у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

Анастасія поділилася враженнями: «Наша команда прийшла на проєкт з проблемою «Дискримінація жінок на економічному та побутовому рівнях. За чотири дні буткемпу ми поглибилися в нашу проблему наскільки це є можливим: сформували більш об’єктивне уявлення про неї шляхом дослідження у формі «польового опитування» та подумали про витоки цієї проблеми. Зокрема ми розмірковували над тим, що є в наших силах і прийшли до висновку про можливість діяльності на рівні освітніх ініціатив.

Ми запланували низку заходів на наступні три місяці, куди входить декілька лекцій-дискусій (теми лекцій: «Проблеми та виклики для жінок сучасності», «Проблема гендерно-зумовленого насилля» та «Західні концепції захисту прав жінок: приклади для наслідування в Україні»), також плануємо запросити для консультації юристку та психологиню, а ще хочемо провести кінопоказ, психологічний тренінг та тренінг з самооборони. Наразі наша команда працює над втіленням запланованого в життя, заради покращення світу навколо нас».

Бажаємо Анастасії наснаги та успіхів у реалізації проєкту!