Студентка-міжнародниця Аліна Юрчук взяла участь у зустрічі з Послом Данії в Україні

9–10 грудня 2023 року студентка-міжнародниця третього курсу Аліна Юрчук узяла участь у Саміті Мрій від організаторів «МикоМрії», Українсько-Данського молодіжного дому, Української академії лідерства та Данського культурного інституту.

На зустріч завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен.

Аліна поділилася своїми враження від зустрічі з паном Послом: «Його Високоповажність Оле Егберг Міккельсен виголосив промову у якій наголосив на тому, які великі надії покладаються зі сторони Данії на відбудову та розквіт Миколаєва, а також висловив сподівання щодо залучення нашої української молоді до співпраці на різних рівнях».

Пишаємося Аліною та бажаємо нових та цікавих зустрічей.