Студенти юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили відвідали засідання наукового гуртка

19 жовтня 2023 року відбулось друге у цьому навчальному році засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили на тему: «Органи влади України: історія на сучасність».

На засіданні студенти факультету виступили з наступними темами доповідей: Аліна Доній, студентка третього курсу, розповіла про «Генезу наказного провадження та його становлення в українському законодавстві»; Денис Кобець, студент першого курсу, представив доповідь на тему «Державно-правові інститути в Україні періоду репресивно-тоталітарного режиму (1929-1938рр.)», а Юлія Смоляр, студентка п’ятого курсу, розповіла про «Філософсько-правові ідеї Новітнього часу».

Учасники жваво ставили питання та обговорювали доповіді один одного.

На засіданні були присутні науковий керівник студентського наукового гуртка, кандидат юридичних наук, доцент кафедри історії і теорії держави та права юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Світлана Ковальова  та кандидат юридичних наук, доцент і завідувач кафедри історії та теорії держави і права ЧНУ імені Петра Могили Іванна Лісна.

Доповіді студентів були рекомендовані для подальшої участі в міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференціях здобувачів вищої освіти і молодих учених.

Дякуємо викладачам та студентам юридичного факультету, за участь у засіданні наукового гуртка!