На базі ЮК “Veritas” за участю стейкхолдерів для студентів факультету провели вебінар “Межа між захистом прав споживачів та інтересами бізнесу”

17 березня 2023 року клініцисти юридичної клініки «Veritas», студенти юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили відвідали вебінар, присвячений Всесвітньому дню захисту прав споживачів на тему: «Межа між захистом прав споживачів та інтересами бізнесу».

Спікерка – Марина Тетерук – адвокатка та юристка з супроводу бізнесу та фрілансерів в digital сфері, автор юридичного блогу в інстаграмі.

Під час зустрічі лекторка розповіла, як має бути побудований легальний бізнес, щоб не порушувати права споживачів; які є порушення і способи захисту.

Звернула увагу на вимоги, яких має дотримуватися бізнес при офлайн- та онлайн-торгівлі.

Проаналізувала національне законодавство, аспекти відшкодування майнової та моральної шкоди, звернення до суду за захистом порушених прав.

Пані Марина розглянула актульні питання, зокрема права споживача у випадку придбання ним товару неналежної якості; придбання споживачем непридатного харчового продукту; усунення недоліків товарів; права споживачів у разі заміни товару.

Також студенти дізналися, які права та обов’язки має споживач; що робити, якщо порушено права споживачів; який закон захищає права споживачів; як звернутися до служби захисту прав споживачів;

Учасники дякують пані Марині за чудову можливість отримати цінну інформацію та корисно проведений час!

Переглянути запис заходу можна за посиланням.