Студенти та викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури пройшли навчально-культурологічне стажування у Болгарії

З 22 липня по 4 серпня 2019 року студенти та викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили проходили навчально-культурологічне стажування у Технічному університеті міста Габрово, Болгарія.

Програма перебування була вельми насиченою, адже під час навчання учасники стажування не тільки відвідували заняття, а й змогли познайомитися з різними містами Болгарії: Габрово (Музей освіти, музей під відкритим небом «Етер», музей гумору та сатири, театр «Рачо Стоянов»), Шипку, Трявну (музей різьби по дереву, музей «Стара школа»), Санданськи (прекрасне місто на кордоні з Грецією, яке славиться мінеральними термальними джерелами), Рупіте (дім-музей Ванги), Софію, Велико Тирново (фортеця «Царевець», музей під відкритим небом «Болгарія в мініатюрі»), Пловдив (старе місто, залишки римського театру), Рильський монастир, Сокольський монастир.

Після завершення стажування усі учасники стажування отримали сертифікати про проходження.

Нагадаємо, що така мовна практика передбачені освітньою програмою кафедри української філології, теорії та історії літератури у межах вивчення дисципліни «Болгарська мова» і  влаштовуються щорічно, зокрема, організатором виступає викладач болгарської мови Ольга Колот.