Студенти-політологи ЧНУ імені Петра Могили відвідали зустріч із заступником директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради

21 березня 2023 року студенти-політологи Чорноморського національного університету імені Петра Могили відвідали зустріч із заступником директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Олександром Рябенком.

Зустріч відбулася в межах курсу «Державне управління і місцеве самоврядування» за ініціативи кандидата політичних наук, доцента кафедри соціології та політології Могилянки Наталії Громадської.

Під час зустрічі студенти долучалися до активного обговорення, ставили питання про вимоги до кандидатів на посади в органах місцевого самоврядування.

Олександр Рябенко мотивував студентів до навчання та саморозвитку, розказавши про особисті й професійні якості, які необхідно формувати, надав практичні поради щодо майбутнього пошуку роботи.