Студенти-міжнародники відвідали Миколаївську обласну універсальну наукову бібліотеку

22 вересня 2023 року студенти-міжнародники першого року навчання разом із кандидаткою політичних наук, доценткою кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Іриною Тихоненко відвідали заходи в межах ініціативи «Пліч-о-пліч з Україною», які присвячені країнам, що допомагають сьогодні нашій державі в боротьбі з агресором.

Нашим студентам випала нагода познайомитися з двома досить геополітично віддаленими, проте дружніми для України державами – Південною Кореєю та Японією.

Зокрема, студенти не лише ознайомилися з особливостями розвитку цих держав, а й з перших вуст – від консула Республіки Корея в Україні – дізналися про допомогу офіційного Сеулу нашій державі.

Японський вектор зустрічі був сповнений низкою культурних цікавинок. Так, студенти мали нагоду поспілкуватися з головою товариства японської культури «Татікадзе» Галиною Зинов’євою та зануритися в японську культуру, а саме, приміряти традиційний японський одяг – кімоно, який дуже пасував нашим дівчатам!

Відзначимо, що візит до бібліотеки мав певну «родзинку». «Завдячуючи» повітряній тривозі, студентство побувало у «святая-святих» бібліотеки – сховищі книг, яке наразі слугує укриттям. Книжкова атмосфера, як зазначили студенти, «сповнила натхненням до наукових пошуків» і сприяла низці фото та селфі на пам’ять про незвичайний день.

Крім цього, бібліотекарі провели екскурсію до Музею книги, що наразі функціонує в бібліотеці.

Студенти-міжнародники і професорсько-викладацький склад кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики висловлює слова вдячності колективу Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки за запрошення, цікаві екскурсії та бажає натхнення і наснаги!

До нових зустрічей! Все буде Україна!