Студенти-міжнародники та викладачки кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики взяли участь у воркшопі «Державна медіа політика: свобода вираження поглядів і захист прав журналістів через призму викликів воєнного стану»

22 березня доцентки кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Ірина Габро та Ірина Тихоненко разом зі студентами-міжнародниками 491 групи (долучилися до заходу в межах курсу «Аналіз зовнішьної політики») узяли участь у воркшопі «Державна медіа політика: свобода вираження поглядів і захист прав журналістів через призму викликів воєнного стану», організованому на базі Сумського державного університету. Воркшоп відбувся як складова освітньо-наукового проєкту кафедри Жана Монне  «Стандарти ЄС у сфері права на свободу вираження поглядів та інформацію» (EUFreeMedia 101127062) за підтримки Виконавчого агентства ЄС з освіти і культури.

Запрошені спікери та експерти – виконавча директорка ГО «Північна правозахисна група» Наталія Єсина, завідувач кафедри журналістики та філології СумДУ, голова Сумської обласної організації Національної спілки журналістів України Володимир Садівничий та регіональна представниця Інституту масової інформації в Сумській області Альона Яцина – підняли питання специфіки роботи журналістів в умовах воєнного стану, прифронтових регіонах (виконання Наказу №73 Головнокомандувача Збройних сил України), захисту журналістів зважаючи на норми міжнародного гуманітарного права. Зокрема, Володимир Садівничий акцентував увагу на Законі України «Про медіа», засад та особливостей практичної діяльності ЗМІ на регіональному рівні.

Дякуємо за організацію такого важливого на часі заходу. Все буде Україна!