Студенти-міжнародники отримали сертифікати про проходження курсу «ІПСО: розуміємо і протидіємо» від Освітнього Центру Верховної Ради України

Протягом 18 листопада – 16 грудня 2023 року студенти та викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики взяли участь у курсі «ІПСО: розуміємо і протидіємо» від Освітнього Центру Верховної Ради України, який провела доктор філологічних наук, професор Анастасія Ковалвська-Славова.

Учасниками цього заходу від кафедри стали доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Ірина Тихоненко та студенти-міжнародники Христина Дрозденко (191 група), Ірина Зінурова, Карина Кость, Олександр Чікал (291 група), Олександр Дубовий, Карина Чистякова (491 група).

Протягом курсу студенти дізналися як протидіяти дезінформації, що поширюється в інфопросторі, як вистояти в інформаційній війні. Ознайомилися з поняттями ІПСО та інформаційних воєн, з базовими типами та техніками ІПСО, зокрема з науками про влив – НЛП та сугестивна лінгвістика, спін-сугестологія, як розрізняти за вербалікою та невербалікою правду і брехню тощо.

Дякуємо Освітньому центру ВРУ за такий актуальний та інформативний курс!