Студенти-міжнародники долучилися до циклу зустрічей в межах кураторських годин з нагоди Дня захисників та захисниць України

На цьому тижні представники кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету ім. Петра Могили провела цикл зустрічей зі студентами з нагоди Дня захисників та захисниць України.

Студенти всіх курсів разом із кураторами ознайомилися з історією Збройних Сил України, важливістю надання підтримки обороноздатності держави у відсічі збройній, воєнній агресії зі сторони Росії. В ході зустрічі були переглянуті відео-матеріали про оборону міста-героя Миколаєва.

Зокрема студенти ознайомилися з аналітичним матеріалом підготовленим Національним інститутом стратегічних досліджень на тему «Вплив війни на гендерну рівність в ЗСУ».

Студентство акцентувало увагу на звитязі наших Воїнів у спротиві російським окупантам. Особливий дух гордості та патріотизму відчувався під час перегляду відео – «Марш нової Української армії».

Із вдячністю нашим Захисникам і Захисницям – нашим Героям!

Все буде Україна!