Студенти і випускники ЧНУ імені Петра Могили візьмуть участь у XXXIII Олімпійських та XVII Паралімпійських іграх у Парижі 2024 року

Три студенти та три випускники факультету фізичного виховання і спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили будуть представляти Україну на XXXIII Олімпійських та XVII Паралімпійських іграх у 2024 році в Парижі.

Олег Кухарик
Олег Кухарик успішно пройшов остаточний відбір на Олімпійські ігри 2024 року. Він здобув перемогу на змаганнях із веслування на меморіалі Юлії Рябчинської в Умані, де були розіграні ліцензії, які Олег завоював на Чемпіонаті світу 2023 року. На Олімпійських іграх він виступатиме в складі екіпажу К-4 на дистанції 500 метрів та в парі з Ігорем Труновим у К-2 на дистанції 500 метрів.

Склад екіпажу К-4: Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов, Іван Семикін.

Тренер: Сімонов А.Г.

Учасники Паралімпійських ігор

Анна Гонтар
Анна Гонтар, майстер спорту України міжнародного класу, виступить у паралімпійському плаванні. Вона є бронзовою призеркою XVI Паралімпійських ігор у Японії, а також багаторазовою чемпіонкою та призеркою чемпіонатів світу та Європи.

Тренери: ЗТУ Микола Ільїн та Олена Сальнікова.

Ірина Шинкарьова
Ірина Шинкарьова, майстер спорту України, змагатиметься в парі з настільного тенісу. Вона є багаторазовою переможницею і призеркою чемпіонатів та Кубків України, а також призеркою міжнародних турнірів. Ірина стане наймолодшою учасницею від Миколаївщини на Паралімпійських іграх.

Випускники

Сергій Паламарчук
Сергій Паламарчук, майстер спорту України міжнародного класу, є триразовим бронзовим призером XV Паралімпійських ігор у Бразилії та учасником XVI Паралімпійських ігор у Японії. Він є багаторазовим переможцем і призером чемпіонатів світу та Європи.

Тренер: ЗТУ Ільїна Тетяна.

Олег Науменко
Олег Науменко, майстер спорту України міжнародного класу, змагатиметься у фехтуванні на візках. Він є бронзовим призером XV Паралімпійських ігор у Бразилії та учасником XVI Паралімпійських ігор у Японії. Олег також є багаторазовим призером Кубків світу, чемпіонатів світу та Європи.

Дмитро Серьоженко
Дмитро Серьоженко, майстер спорту України міжнародного класу, дебютуватиме на Паралімпіаді-2024 у фехтуванні на візках. Він є чемпіоном світу та призером Кубків світу і чемпіонатів Європи.

Тренери: Геннадій Яновський, Олександр Дорошин та Володимир Христик.

Бажаємо спортсменам успіхів і наснаги! Нехай їхні старти будуть вдалими, а перемоги значущими!

Top of Form

Bottom of Form