Студенти ЧНУ ім. Петра Могили відвідали Миколаївський морський порт

Адміністрація Миколаївського морського порту провела екскурсію по підприємству для студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Port1

Адміністрація Миколаївського морського порту приділяє особливу увагу кадровому потенціалу підприємства та зацікавлена в залученні молодих перспективних спеціалістів до роботи в портовій галузі. Саме тому, 5 квітня поточного року, керівництво адміністрації запросило в гості студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили на екскурсію по Миколаївському морському порту.

Студентів миколаївського ВУЗу ознайомили зі структурою роботи порту, особливостями його функціонування, виробничими потужностями портових операторів на підприємстві та з процесом вантажоперевалки. Особливу увагу студентів привернули компанії «BUNGE» та «COFCO». Працівники адміністрації провели для гостей екскурсію по території названих підприємств та розповіли про їх вагомий внесок у розвиток Миколаївського морського порту та морську галузь України в цілому.

Port2

Окрім того, студентам розповіли про переваги роботи в державному підприємстві Миколаївському морському порту серед яких: стабільна заробітна платня, найвища в регіоні, гарантовані підприємством соціальні пільги для працівників, підвищення рівня кваліфікації за рахунок порту та можливість кар’єрного росту. Групи студентів задавали безліч питань працівникам адміністрації та з захопленням слухали розповіді портовиків, спостерігаючи за процесами, що відбуваються в порту.

Не менш важливою інформацією, яка була представлена студентам, стало історичне минуле підприємства. Працівники порту з гордістю розповідали про героїчний подвиг моряків-десантників на чолі з Костянтином Федоровичем Ольшанським, які загинули в порту, під час захисту міста Миколаїв від німецько-фашистських загарбників. Слухачам представили Алею пам’яті Героїв-ольшанців, яка 28 березня поточного року була повністю відновлена працівниками адміністрації та  порту на честь загиблих героїв.

Адміністрація Миколаївського морського порту приділяє велику увагу майбутньому кадровому потенціалу портової галузі, з радістю співпрацює з усіма ВУЗами в регіоні, постійно проводить для студентів екскурсії по підприємству та запрошує перспективних потенційних кандидатів на роботу та практику в порту. Тому що майбутнє Миколаївського морського порту – в кадрах і в молодих спеціалістах.

Port3 (1)

Новини Миколаївського морського порту

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники