Студентам ЧНУ імені Петра Могили: курси польської мови в межах додаткових освітніх послуг

Унікальна пропозиція лише для студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили – опанувати польську мову з носієм мови на профільних курсах.

Навчання є активним для студентів усіх спеціальностей – незалежно від року навчання.

Викладачка є громадянкою Польщі, працює з нашим університетом уже кілька років поспіль і має великий досвід роботи, зокрема й в організації та проведенні сертифікованих іспитів на знання польської мови.

Додатково:

• заняття відбуваються онлайн двічі на тиждень протягом навчального року;
  • розклад занять з польської мови узгоджується з поточним навчальним розкладом університету;
  • вартість навчання – 5 400 грн за рік.

Що можна отримати додатково?

• можливість якісно підготуватися до складання сертифікованого іспиту в Польщі;
  • можливість брати участь у культурно-освітніх програмах університетів Польщі.

Контакти:

Для детальнішої консультації та запису на курси – за телефоном +38 (098) 102 10 40 або звертайтесь на кафедру української філології та міжкультурної комунікації (11 корпус, аудиторія 11-307).