Студент-міжнародник Денис Долюк взяв участь у заході «Yourh Vision 2024» та з’їзді Всеукраїнської громадської організації «Солідарна молодь»

9-10 грудня 2023 року студент-міжнародник 391 групи Денис Долюк взяв участь у «Yourh Vision 2024» (форум від Солідарної молоді, організований за підтримки Національного демократичного інституту, фонду Конрада Аденауера, студентської організації Європейської народної партії та інших партнерів) та з’їзді молодіжки Всеукраїнської громадської організації «Солідарна молодь».

Денис поділився враженнями: «В перший день, в нас було дуже багато різних гостів, захід проходив в будівлі Київської міської ради. Відкривав захід Віталій Кличко, та міжнародні партнери з Фонду Конрада Аденауера, NDI та USAID. Були також інші цікаві спікери так, наприклад, Юрій Луценко, Петро Порошенко, депутати шведського парламенту. Другий день, з’їзд молодіжки, пройшов повністю в роботі. В нас проходили вибори голів управління, голів осередків та членів Ревізійної комісії організації. Мені дуже сподобались ці заходи, та надали велику мотивацію».

Бажаємо Денису бути не менш активним і надалі на нових заходах!