Студдекан юридичного факультету провів правопросвітницький онлайн-захід в рамках ініціативи “Марафон листів 2021”

За допомогою онлайн-платформи ZOOM 1 грудня 2021 року студентським деканатом юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили був проведений  правопросвітницький онлайн-захід «Проблема порушення прав людини серед цивільного населення та журналістів в умовах окупації та збройного конфлікту в Україні».

Захід проходив у рамках ініціативи міжнародної правозахисної організації Amnesty International “Марафон листів – 2021”, та був присвячений  Дню прав людини (10 грудня). Марафон написання листів – це міжнародний правозахисний захід на підтримку тих, хто постраждав від порушень прав людини.

На онлайн-заході було розглянуто загальний огляд ситуації щодо збройного конфлікту на територіях Донбасу та окупованого Криму в розрізі порушень прав людини та реакцій на це з боку національної влади та міжнародних організацій. У якості практичного прикладу студентами було розглянуто кейс журналіста Владислава Єсипенко, затриманого ФСБ в березні 2021 р., та якому тепер загрожує 18 років позбавлення волі.