Стажування в Панамі: нова програма Global Internship Future Talent (GIFT)

GIFT (Global Internship Future Talent) — це програма, що надає українським студентам можливість проходити оплачуване стажування у Панамі. Усі деталі доступні на веб-сторінці.

Ця програма пропонує українським студентам унікальну й безцінну можливість отримати міжнародний досвід, професійно розвиватися та побудувати нові знайомства.

За додатковою інформацією звертайтеся за поштою office2@ukrainianchamberpan.org чи за телефоном  +38 (050) 77 89 547

вересня
Стажування в Панамі: нова програма Global Internship Future Talent (GIFT)

Повідомляємо про виняткову можливість для ваших студентів: програму Global Internship Future Talent (GIFT). Ця ініціатива, яку очолює Українська торгова палата в Панамі, спрямована надати українським студентам і недавнім випускникам професійний досвід у Панамі. GIFT (Global Internship Future Talent) — це …