“Розвиток конкурентоспроможного фахівця: реагування на кризові явища, пошук дієвих ресурсів”: як минув тренінг для дорадників

Навчально-методичний кабінет соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили організовує важливі тренінги, спрямовані на підтримку та розвиток студентів, викладачів та співробітників.

25 вересня відбувся тренінг на тему «Розвиток конкурентоспроможного фахівця: реагування на кризові явища, пошук дієвих ресурсів».

Тренеркою виступила практичний психолог Кабінету Лада Захарова.

«Основна мета цього заходу – допомогти студентам, особливо випускникам, визначити свої сильні сторони та знайти практичні рішення для професійної самореалізації в умовах сучасних викликів», – зауважує психологиня.

Учасники тренінгу мали можливість обговорити тактики реагування на кризові явища, що можуть виникати під час пошуку роботи, і знайти нові ресурси для зміцнення своїх навичок.

Для кураторів та викладачів цей тренінг є важливим, оскільки дає розуміння, як краще підтримати своїх студентів у процесі підготовки до професійного життя.

Підкреслюється роль викладача як наставника, який допомагає мобілізувати внутрішні ресурси студента, показати йому цінність теоретичних і практичних знань, і знайти нові шляхи реалізації навіть у важкі часи.

«Кураторам та викладачам, такі заходи є надзвичайно корисними для роботи зі студентами, зокрема випускниками. Важливо допомагати їм розкрити власні ресурси, усвідомити свою конкурентоспроможність на ринку праці та не боятися самореалізації. Четвертий курс – це вирішальний період, коли студенти мають час проаналізувати свої прагнення та цілі», – говорить , викладачка, дорадниця 4 курсу Ірина Тихоненко.

Ці тренінги допоможуть студентам побачити практичні аспекти своєї діяльності та знайти шляхи реалізації отриманих знань.

Матеріали підготувала

завідувачка Медіацентру