Розпочато проведення останнього етапу атестації випускників бакалаврату юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили – підсумковий атестаційний екзамен

27 червня 2022 року на юридичному факультеті ЧНУ імені Петра Могили розпочали проведення останнього етапу атестації студентів бакалаврату – підсумковий атестаційний екзамен.

Приємно, що до голови ЕК – заступника Південного міжрегіональне управління Міністерства юстиції Романа Возняка, доєднався та привітав студентів факультету Начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тимофій Дудін.

Окрім того, співпраця з партнером / стейкхолдером, здійснюється у таких формах як:

• проходження практики студентами юридичного факультету в органах юстиції;
  • здійснення стажувань з метою ознайомлення з майбутньою роботою та працевлаштування наших випускників.

Отже, довготривала і плідна співпраця Юридичного факультету з органами юстиції України продовжується заради формування нового покоління юристів, здійснення правової просвіти та побудови правової держави.