Програма стажування українських студентів в університетах Канади

Cтуденти українських університетів можуть подати заявку на участь у програмі Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine. Запрошуємо студентів 3 та 4 курсів різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, взяти участь у програмі Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. Щороку з травня по вересень, учасники, які пройшли відбір, беруть участь у 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.

Програма містить:

• роботу над спільним проєктом з професором канадського університету;
  • (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт до Канади;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтверджує проходження програми Globalink Research Internship.

Студенти, які успішно пройдуть відбір, безкоштовно отримують:

• роботу над спільним проєктом із професором канадського університету (згідно інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт Україна-Канада та Канада-Україна;
  • трансфер з аеропорту до місця проживання;
  • стипендію на житло, проживання та харчування;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;

Посилання на сайт

Подати заявку на участь за посиланням.

Контакти:

info@mitacsua.org