Профорієнтаційна діяльність кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики: День відкритих дверей «незламного» університету

30 вересня 2023 року викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики взяли участь у профорієнтаційному заході – День відкритих дверей ЧНУ імені Петра Могили.

Як складова факультету політичних наук, кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики представила спеціальність 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Детально про особливості навчання на спеціальності, фахові компетенції майбутніх міжнародників, перспективи працевлаштування розповів завідувач кафедри, доктор політичних наук, професор Олександр Шевчук.

Діалог з майбутніми абітурієнтами виявився досить конструктивним. З метою більш ґрунтовного ознайомлення зі спеціальністю запрошуємо приєднуватися до нашої фейсбук-спільноти та слідкувати за новинами і заходами кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили.

Професорсько-викладацький склад кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики бажає майбутнім абітурієнтам вдалого і плідного навчального року, підготовки до вступних фахових випробувань. Чекаємо наших майбутніх студентів у «незламному» університеті!