Професорка кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Інна Підберезних взяла участь у Міжнародній школі для освітян «Комунікація освітян та навчальних закладів в цифрову епоху» у Греції

Професорка кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Інна Підберезних взяла участь у ХІ Міжнародній школі для освітян «Комунікація освітян та навчальних закладів в цифрову епоху», яка тривала в Греції з 21 по 29 вересня 2024 року в рамках освітньої програми, спрямованої на розвиток професійних комунікативних навичок в умовах сучасних цифрових технологій.

Основною метою школи було навчання освітян ефективній комунікації, створенню персональних брендів та вивченню особливостей ведення освітніх платформ.

Учасники мали можливість ознайомитися з інноваційними інструментами та методами в галузі освіти.

Аналіз комунікаційних стратегій європейських шкіл і університетів, побудова ефективної комунікації всередині та поза навчальними закладами, важливість правильної подачі інформації для студентів, викладачів і батьків; розробка і підтримка професійного іміджу освітянина; використання інструментів штучного інтелекту для автоматизації створення візуального і текстового контенту для сайтів і соціальних мереж – це неповний перелік тем, які обговорювалися під час тренінгів.

Результатом роботи Міжнародної школи було вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації науково-педагогічним працівникам за практичні та теоретичні уміння і навички згідно з програмою курсу. Завершення школи залишило незабутні враження, сповнені натхнення, нових ідей та знань.