Продовжується цикл онлайн-зустрічей «Розмова з інтелектуалом» пам’яті Віталія Кейса

20 вересня 2021 р. факультет філології та Центр українських студій Чорноморського національного університету імені Петра Могили продовжили цикл онлайн-зустрічей «Розмова з інтелектуалом» пам’яті Віталія Кейса.

Метою циклу є продукування й поширення українського інтелектуально-літературного контексту для нових знань про твори, книги, авторів, їхні долі в Україні та за кордоном.

Цього  разу гостем став Олександр Мотиль – історик, політолог, письменник, перекладач, художник, професор політичних наук в Університеті Ратґерса (США). Під час зустрічі були порушені різні питання культури й політики сучасної України. Модератором вчергове виступив Олександр Пронкевич – доктор філологічних наук, професор, декан Факультету філології ЧНУ імені Петра Могили.

Фото 1,2,3

Більше про самі зустрічі уже розповідала на PetroMohylaTV завідувачка  кафедри української філології та міжкультурної комунікації Факультету філології ЧНУ імені Петра Могили, доктор філологічних наук, професор  Шестопалова Тетяна Павлівна. Відео можна переглянути за посиланням.