Про зустріч студетів-юристів із Інною Гресь на тему: «Особливості реалізації правового статусу митного брокера»

2 жовтня 2023 року відбулася чергова публічна, практична онлайн-зустріч студентів-магістрів Юридичного факультету з стейхолдером, менторкою юридичної клініки «Veritas» юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили Інною Гресь на тему: «Особливості реалізації правового статусу митного брокера».

Захід відбувся в рамках вивчення навчальної дисципліни «Митне право» (викладач – кандидат юридичних наук, доцент Олена Каплій, керівниця юридичної клініки «Veritas»). Також темою зацікавились клініцисти та студенти 1 курсу в рамках вивчення дисципліни «Юридична дентологія».

Спікеркою виступила Інна Гресь, юрисконсульт ТОВ «Елікатний смак» за сумісництвом менеджер ЗЕД, адвокат з сімейного права, декларант та агент з митного оформлення, членкиня асоціації правників України, членкиня асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», членкиня платформи адвокат народу.

По завершенню була проведена сесія питання-відповіді, в рамках якої студенти дізнались про публічні та приватні аспекти діяльності юриста в сфері митної справи, зокрема в якості митного брокера, фахівця ЗЕД, адвоката в сфері митного права та юрисконсульта митного органу.