Про зустріч студентів-юристів з Головним уповноваженим з антикорупційної діяльності Служби відновлення та розвитку інфраструктури Київської області Ольгою Колодочкою

06 лютого 2024 року на семінарі курсу «Антикорупційні європейські стандарти та їх запровадження в Україні» відбулася цікава зустріч студентів-юристів першого курсу ЧНУ імені Петра Могили з Головним уповноваженим з антикорупційної діяльності Служби відновлення та розвитку інфраструктури Київської області, випускницею юридичного факультету Ольгою Колодочкою.

Пані Ольга поділилася власним професійним досвідом антикорупційної діяльності, цікавими практичними порадами та кейсами щодо методів протидії корупції в Україні та Європі.

Студенти мали змогу поспілкуватися та почути відповіді на важливі питання безпосередньо від професіонала, який займається діяльністю щодо запобігання та протидії корупції.

Семінар проходив з використанням платформи Zoom, щоб максимально залучити всіх учасників цього курсу активно спілкуватися із запрошеною гостею.