Про зустріч студентів-юристів із Андрієм Левицьким на тему: «Тероризм як транснаціональна проблема»

5 грудня 2023 року студенти четвертого курсу та викладачі юридичного факультету в межах теми «Тероризм як транснаціональна проблема» зустрілися з помічником Голови Національної поліції України, в.о. начальника управління криміналістичного забезпечення Головного слідчого управління Національної поліції України, полковником поліції Андрієм Левицьким.

На зустрічі спікер розкрив особливості сучасної співпраці України з іноземними державами у сфері боротьби з тероризмом, їхніми правоохоронними органами та спеціальними службами, а також з міжнародними організаціями, що здійснюють боротьбу з тероризмом. Пан Андрій підкреслив, що умовами успішної антитерористичної стратегії є: запобіжний характер дій; активність; відповідність завдань, правомочностей та ресурсного забезпечення; забезпечення єдності у діях у міжнародному, міждержавному та державному масштабах.

Дякуємо Андрію Левицькому за цікаву та інформативну лекцію!