Про засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили до Дня визволення міста Миколаєва від фашистських загарбників

28 березня 2024 року відбулось засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, присвячене Дню визволення міста Миколаєва від фашистських загарбників.

З науковими доповідями виступили:

• Юлія Смоляр, студентка п’ятого курсу ( тема – «Що собою являє путінізм?»);
  • Валерія Поважна, студентка третього курсу (тема – «Військові злочини в міжнародному кримінальному праві»).

Гуртківці активно ставили запитання спікерам та ділилися власними думками з наведеної тематики.

На засіданні була присутня науковий керівник студентського наукового гуртка, кандидат юридичних наук, доцент кафедри історії і теорії держави та права юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Ковальова Світлана Григорівна.

Доповіді були рекомендовані до подальшого подання для участі у міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференціях здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2023-2024 навчальному році.