Про захист асистентської практики у студентів-істориків

З 4 до 24 вересня 2023 року здобувачі VІ курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 032 «Історія та археологія» денної та заочної форм навчання проходили асистентську практику на базі кафедри історії Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Керівництво закладу забезпечило роботу в змішаному форматі. Керівник практики, доктор історичних наук, професор Ірина Міронова провела настановчу конференцію щодо особливостей практичної підготовки в 2023–2024 н.р.

На практиці студенти-практиканти отримали змогу спробувати свої сили як викладачів, дорадників студентських груп та учасників онлайн-стажування з академічної доброчесності.

У рамках асистентської практики студенти-магістри провели низку навчально-виховних заходів патріотичного спрямування для студентів перших-четвертих курсів. Тематика виховних заходів виявилася різноманітною, зокрема: «Відкрита кафедра – День ООН» (Андрій Бутенко); «День пам’яті трагедії Бабиного Яру» (Владислав Горохов); круглі столи – «День захисників і захисниць України. День українського козацтва» (Максим Захарченко) і «День пам’яті жертв фашизму» (Юлія Кремінська); тематичний діалог «Пам’ятай мене» (Олексій Коваль); фоторепортаж «Міжнародний день миру» (Юрій Пустовий); відкритий мікрофон «День територіальної оборони України» (Богдан Юрчук); «Абсолют та релятивізм» (Олександр Шульга) та ін.

Під час захисту асистентської практики члени комісії відмітили успішне її проходження студентами, що допомогло їм набути умінь і навичок викладача вищого навчального закладу та дорадника студентської групи, а також вдосконалити свої знання зі спеціальності «Історія та археологія».

Кучеренко А.
Кремінська Ю.