Про участь студентів ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у воркшопі «Pebble to pebble: розумні лайфхаки студентів-юристів»

Цієї суботи, 29 жовтня, найактивніші студенти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у воркшопі «Pebble to pebble: розумні лайфхаки студентів-юристів»!

Громадський сектор студентського самоврядування юридичного факультету «STUDY and REST» у співпраці з очільницею Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування Людмилою Опанасенко організували захід для студентів юридичного факультету, де взяли участь і студенти інших факультетів.

Учасники воркшопу мали змогу отримати корисні поради від пані Людмили, яка провела цікаві практики щодо врівноваження свого ресурсу та роботи над найважливішими сферами життя. Кожен мав змогу скласти план майбутньої роботи для власного розвитку та отримати чудовий досвід спілкування зі спікером!

Також захід запам’ятався учасникам цікавими іграми, які були проведені представниками Громадського сектору студентського самоврядування юридичного факультету. Кожна гра присвячена різним аспектам праці юриста, проте всі були цікавими для учасників, адже активісти отримали сертифікати заохочення від «STUDY and REST»!

У такий важкий час для кожного з нас ми маємо розуміти, що подібні заходи – це чудова можливість відволіктися та зробити певний внесок у розвиток власного ресурсу! Ми дякуємо всім, хто знайшов час суботнього ранку підключитися на зустріч та продуктивного провести час!