Про тренінг з медіаграмотності для факультету політичних наук

27 листопада 2023 року студенти та викладачі спеціальностей «Політологія» та «Журналістика» факультету політичних наук відвідали тренінг з медіаграмотності в онлайн-форматі.

Треніг провела Світлана Бульбенюк, кандидатка політичних наук, професорка кафедри політичних технологій КНЕУ імені Вадима Гетьмана, членкиня ГО «Прогресильні» та ВГО «Інноваційний універиситет», освітня експертка за підтримки Академії української преси (АУП), і він став складовою проєкту від Інноваційного університету «Медіа-та громадянська освіта».

Присутні отримали відповіді на питання: Як вимірювати індекс медіаграмотності? Яка існує кореляція між рівнем демократії та рівнем медіаграмотності? Що таке інформаційний фастфуд? Також під час тренінгу обговорювалися основні проблеми сучасного медіапростору, верифікації інформації, етики у журналістській діяльності.