Про створення літературного клубу в рамках факультету політичних наук

Під час передвиборчих дебатів на посаду студентського декана факультету політичних наук, що проходив другого жовтня дві кандидатки Яна Ловарік (391 група) та Софія Томіліна (348 група) виступили ініціаторами створення літературного клубу «Літературна частинка душі».

Після завершення дебатів вони висловили основну ідею: зібрати творчих людей в комфортному середовищі для комунікації та поширення робіт студентів, які займаються літературною творчістю. Ініціювання конкурсів та пошук цікавих проєктів в яких зможуть прийняти участь студенти всіх спеціальностей Університету.

У майбутньому планується створити сторінку в Інстаграмі, а на даному етапі – комунікація та обговорення спільних ідей відбувається в Телеграм-каналі.

Запрошуємо всіх охочих доєднатися до нашого літературного клубу!