Про спеціальність «Історія та археологія» через «Археологію автострад»

Студенти 1 курсу спеціальності «Історія та археологія» разом зі своїм куратором  відвідали виставку «Археологія автострад» у Миколаївському музеї суднобудування та флоту.

На виставці, яку відвідали історики, представлено речі давнього мистецтва та ремесл, речі щоденного вжитку, біжутерію, скло, знаряддя праці та військові знаряддя, що були зібрані  у результаті археологічних досліджень 1997-2010 років.

Мандрівка автострадою, слідами археологічних знахідок, показує вагомість та необхідність археологічних досліджень, у тому числі й тих, що проводилися під час будівництва дороги А4 від Кракова до кордону з Україною. Виставка оформлена з використанням сучасних мультимедійних засобів, що робить її ще більш цікавою та пізнавальною.

Під час відвідування музею студенти дізнались про історію археологічної колекції та професію археолога не на словах, а на ділі.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».