Про спеціальність «Історія та археологія» через «Археологію автострад»

Студенти 1 курсу спеціальності «Історія та археологія» разом зі своїм куратором  відвідали виставку «Археологія автострад» у Миколаївському музеї суднобудування та флоту.

На виставці, яку відвідали історики, представлено речі давнього мистецтва та ремесл, речі щоденного вжитку, біжутерію, скло, знаряддя праці та військові знаряддя, що були зібрані  у результаті археологічних досліджень 1997-2010 років.

Мандрівка автострадою, слідами археологічних знахідок, показує вагомість та необхідність археологічних досліджень, у тому числі й тих, що проводилися під час будівництва дороги А4 від Кракова до кордону з Україною. Виставка оформлена з використанням сучасних мультимедійних засобів, що робить її ще більш цікавою та пізнавальною.

Під час відвідування музею студенти дізнались про історію археологічної колекції та професію археолога не на словах, а на ділі.