Про лекцію-дискусію зі стейкхолдерами для здобувачів вищої освіти за рівнем “Магістр” факультету

25 вересня 2023 року в рамках постійних зустрічей студентів-магістрів Юридичного факультету із стейкхолдерами відбулася публічна лекція з відкритою дискусією «Аналіз проєкту Закону України «Про колективні трудові спори» та повноважень НСПП щодо вирішення колективних трудових спорів».

Захід відбувся в рамках навчальної дисципліни «Актуальні проблеми правового регулювання трудових відносин в сучасний період» (викладач – кандидат юридичних наук, доцент Оксана Валецька).

До участі запросили начальника відділення НСПП Миколаївської області Наталію Жуковську та начальник відділення НСПП Черкаської області Оксану Євченко, яка входила до робочої групи підготовки проєкту Закону.

Змістовні і актуальні доповіді запрошених гостей, інформативні презентації, обговорення та питання магістрів – усе це зробило зустріч цікавою і корисною.